Drzwi automatyczne

drzwi automatyczne Warszawa

Automatyczne drzwi sklepowe 

Drzwi automatyczne ARTBAU AUTOMATIC powstają na bazie wieloletniego doświadczenia oraz bardzo dobrej znajomości najnowszych systemów automatyki drzwiowej. W swoich realizacjach wykorzystujemy autorskie projekty i niekatalogowe rozwiązania, dzięki czemu nasze drzwi automatyczne są w pełni dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta.

Naszą specjalnością są drzwi automatyczne do sklepu oraz automatyczne drzwi przesuwne do różnego typu budynków – obiektów biurowych, budynków użyteczności publicznej i wielu innych. Wszystkie drzwi automatyczne wyposażamy w wysokiej jakości urządzenia napędowe marek DORMA i GEZE. Dzięki temu nasze drzwi przesuwne automatyczne współpracują z szerokim wachlarzem rozwiązań podnoszących poziom bezpieczeństwa oraz komfort korzystania z budynku – systemami wykrywania i sygnalizacji pożaru, elektronicznymi urządzeniami kontroli dostępu, systemami antywłamaniowymi i alarmowymi, monitoringiem, systemami zarządzania budynkiem czy systemami bramek antykradzieżowych.

Drzwi automatyczne przesuwne GEZE, DORMA i inne

Drzwi automatyczne przesuwne i inne tworzymy na bazie znanych i cenionych na rynku profili konstrukcyjnych marek: Aluprof, GEZE, Reynaers oraz Wicona. Oferujemy drzwi z profilami lakierowanym – dostępne w 196 kolorach RAL – oraz profilami anodowanymi – dostępne w 13 kolorach. Wszystkie drzwi sklepowe automatyczne oraz pozostałe drzwi automatyczne z oferty możemy wypełnić przy użycia hartowanego i laminowanego szkła pojedynczego, szyby zespolonej, poliwęglanu litego lub kanalikowego, nieprzeziernego panelu pełnego lub panelu pełnego CORIAN z przeszklonym bulajem.

Gwarancją bezpieczeństwa naszych rozwiązań są wysokiej jakości zamki. W drzwiach montujemy zamki marek: GEZE, DORMA, ABLOY, ABUS, EFF-EFF, ADAMS RITE. W ofercie posiadamy zamki elektromechaniczne i mechaniczne oraz samozamykacze do drzwi. Zależnie do potrzeb i preferencji możemy zaproponować zamki hakowe lub zamki z bolcem zabezpieczającym wpuszczanym w podłogę lub nadproże.

Klientów chcących wykonać drzwi automatyczne na zamówienie zapraszamy do wizyty w siedzibie ARTBUD AUTOMATIC w mieście Warszawa. Zajmujemy się również montażem drzwi automatycznych.Stratos

obiekt biurowyDelikatesy Frac Warszawa

drzwi automatyczne przesuwneHotel Bristol

drzwi automatyczne w HoteluPałac Żelechów

drzwi całoszklane w basenieCH Ascana

olbrzymie drzwi automatyczne teleskopowe dla Straży PożarnejObiekt Biurowy Żoliborz One

drzwi automatyczne karuzelowe