O nas

O firmie

 

Artbau Automatic Sp. z o.o. – to zespół doświadczonych projektantów, inżynierów, montażystów oraz serwisantów, który od 1994 roku dostarcza rozwiązania z zakresu drzwi automatycznych!

Od 1994 roku

Doradztwo projektowe

Wysoko wykwalifikowana kadra zaprojektuje rozwiązania dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Współpracujemy z wieloma biurami projektowymi specjalizującymi się w projektowaniu drzwi automatycznych dla obiektów biurowych, użyteczności publicznej, medycznych i innych.

Kompleksowa obsługa

Drzwi automatyczne wykonujemy kompleksowo od projektu, poprzez wykonanie, montaż i zapewnienie opieki serwisowej dla produktu.


Bezpieczeństwo i komfort

Zawsze były naszym celem głównym, w naszych projektach wykorzystujemy tylko sprawdzone, bezpieczne i komfortowe dla użytkownika rozwiązania.

Doświadczenie

Nasz 25 letni staż w branży drzwi automatycznych oraz ponad kilka tysięcy wykonanych drzwi automatycznych to doświadczenie, które gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.

Najwyższa jakość usług

Działamy w oparciu o System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008, jesteśmy laureatem godła Solidna Firma, posiadamy aktualne autoryzacje wiodących producentów automatyki drzwiowej.


Gwarantujemy sprawny serwis

Posiadane przez nas autoryzacje, pozwalają na zapewnienie  naszym klientom sprawnej naprawy drzwi automatycznych, mamy natychmiastowy dostęp do części zamiennych i komponentów serwisowych. W obiektach objętych naszymi umowami konserwacyjnymi prowadzimy pełną dokumentację serwisową oraz  statystyki i analizy usterek co umożliwia przekazanie naszym klientom rzetelnej informacji odnośnie historii i kosztów wykonanych przeglądów konserwacyjnych i napraw serwisowych. Nasz doświadczony personel serwisowy jest zawsze do Państwa dyspozycji.

Pałac Żelechów SPA & Wellness

Zaprojektowanie automatycznych drzwi przesuwnych oddzielających część zewnętrzną basenu od wewnętrznej.