Drzwi łukowe

Drzwi łukowe to bardzo eleganckie rozwiązanie, wykorzystujące elementy z giętego szkła, skrzydła przesuwają się po łuku.

W nowoczesnych obiektach o dużym natężeniu ruchu, potrzeba zastosowania funkcjonalnych i estetycznych rozwiązań systemu otwierania. Hotele, wielkopowierzchniowe sklepy czy biurowce to miejsca, w których sprawdzą się drzwi łukowe. Wariant ten jest chętnie wybierany, gdyż wyróżnia się eleganckim wzornictwem oraz wygodą użytkową i bezpieczeństwem. Drzwi łukowe przesuwne to nowoczesny system, który można skonfigurować według własnych potrzeb, dopasowując go do pozostałych elementów architektury budynku.

Drzwi łukowe – Warszawa

Nasze doświadczenie i znajomość branży pozwalają nam zaproponować praktyczne rozwiązania do każdego obiektu. Oferowane drzwi łukowe przesuwne cieszą się dużą popularnością ze względu na wygodę i ciekawy design. Model ten łączy w sobie najlepsze cechy drzwi obrotowych i przesuwnych, dzięki czemu wyróżnia się wysoką estetyką wykonania. W ofercie mamy drzwi łukowe dostępne w wielu wariantach, które różnią się między sobą wzornictwem i stylem wykończenia. Systemy takie mają wiele zalet, wśród których można wymienić:

  • niepowtarzalny design,
  • funkcjonalność,
  • eleganckie wzornictwo,
  • pełną automatyzację,
  • wygodę użytkową,
  • możliwość dowolnej konfiguracji,
  • dużą przepustowość.

Drzwi łukowe przesuwne można dopasować to stylu architektonicznego budynku. Wykonujemy warianty całkowicie przeszklone, pasujące do nowoczesnych obiektów, a także zabudowane drewnianą ramą lub oparte na aluminiowych profilach. Drzwi łukowe mogą być zamontowane wewnątrz lub na zewnątrz budynku, dzięki czemu będą uzupełnieniem estetyki obiektu.

Drzwi łukowe przesuwne – nasza oferta

Proponujemy Państwu nowoczesne systemy otwierania, w pełni dopasowane do określonych oczekiwań. Drzwi łukowe wykonane są z giętego szkła o podwyższonej odporności oraz oparte na stabilnej konstrukcji. Świadczymy także usługi z zakresu ich serwisowania i modernizacji, dlatego nasza oferta nie ogranicza się jedynie do projektu i montażu drzwi łukowych przesuwnych. Swoją działalność prowadzimy na terenie Warszawy, z możliwością dojazdu także w dalsze rejony województwa.

Promień łuku zwykle od 1,2m do 3,0m.

Występują również w wykończeniu stal nierdzewna polerowana – przykład realizacji foto: Obiekt biurowy KRUCZA Warszawa

Maksymalna szerokość przejścia 2,50 [m]/przepustowość 3500 [osób/h].