Samozamykacze

Prowadzimy sprzedaż bezpośrednią oraz internetową samozamykaczy DORMA, GROOM,  GEZE, ASSA ABLOY, DICTATOR i innych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełen asortyment samozamykaczy do drzwi, które cechują się najwyższą jakością wykonania i bezpieczeństwem użytkowania.

Jedną ze specjalności naszej firmy jest montaż i serwis samozamykaczy do drzwi i furtek. Dysponujemy szerokim wyborem zaawansowanych rozwiązań od czołowych producentów oraz odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, by świadczyć profesjonalne doradztwo w obrębie tej tematyki. Pomagamy naszym Klientom w doborze najodpowiedniejszych urządzeń dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb i zajmujemy się ich fachowym wdrażaniem, dbając o bezpieczeństwo i wygodę różnego typu obiektów.montaż samozamykaczy Warszawa

SPRZEDAŻ I MONTAŻ SAMOZAMYKACZY DO DRZWI

Prowadzimy sprzedaż bezpośrednią oraz internetową urządzeń DORMA, GROOM, GEZE, ASSA ABLOY, DICTATOR i innych. Proponujemy też profesjonalny montaż samozamykaczy na terenie Warszawy i okolic. W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełen asortyment samozamykaczy do drzwi, które cechują się najwyższą jakością wykonania i bezpieczeństwem użytkowania. Szeroki wybór rozwiązań o różnorodnych właściwościach i przeznaczeniu pozwala na ich precyzyjne dopasowanie do indywidualnych potrzeb oraz wymagań. Z naszą pełną ofertą mogą się Państwo zapoznać na dedykowanej stronie internetowej www.samozamykacze.eu, na której można dokonać również zakupów online. Oferta sklepu obejmuje nowoczesne samozamykacze do drzwi i furtek oraz urządzenia kontroli dostępu, a także m.in. kurtyny powietrzne i różne akcesoria.

PROFESJONALNY SERWIS SAMOZAMYKACZY – WARSZAWA

Jako eksperci w zakresie tego tupu rozwiązań, prowadzimy też profesjonalny serwis samozamykaczy na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Zajmujemy się diagnostyką, naprawą, konserwacją, regulacją i innymi czynnościami serwisowymi w zakresie urządzeń wszystkich sprzedawanych przez nas marek i nie tylko. Duże doświadczenie w tej materii pozwala nam świadczyć rzetelne usługi. Nasz personel szybko reaguje na wszystkie zgłoszenia, oferując kompleksową i kompetentną obsługę.

Jeśli interesują Państwa nasze usługi serwisu lub montażu samozamykaczy do drzwi, zapraszamy do wizyty na www.samozamykacze.eu lub do kontaktu z biurem (pon. – pt. w godzinach 8:00 – 16:00)

Dla stałych Klientów mamy atrakcyjne rabaty – zapraszamy do współpracy.