Okucia drzwi, ścianki całoszklane, przewietrzane, oddymianie

Drzwi to elementy budynku, które pełnią szereg ważnych funkcji. Nie tylko oddzielają od siebie pomieszczenia, ale także wpływają na estetykę budynku oraz zapewniają optymalny poziom bezpieczeństwa. Na funkcjonalność stolarki wpływa dopasowanie modelu do potrzeb i warunków technicznych pomieszczeń, ale ważną rolę odgrywają także okucia drzwiowe. Jest to szeroka kategoria produktów, wśród których można znaleźć dodatkowe elementy wpływające na wygodę i komfort korzystania z systemów drzwiowych.

Okucia do drzwi – Warszawa

Nasza firma oferuje kompleksowy zakres usług z zakresu montażu, modernizacji i serwisowania systemów drzwiowych. Projektujemy drzwi do budynków publicznych, o niestandardowych parametrach i nietypowej architekturze. W ofercie mamy dopasowane do nich okucia do drzwi, dzięki którym można jeszcze bardziej podnieść ich funkcjonalność. Oferujemy także napędy drzwiowe, a także inne rozwiązania systemowe, dopasowane do konkretnych potrzeb. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości okucia drzwiowe do drzwi szklanych, drewnianych i aluminiowych. Zaliczają się do nich:

  • samozamykacze,
  • zawiasy,
  • odboje,
  • klamki,
  • gałki,
  • zamki,
  • dźwignie antypaniczne
  • zwory magnetyczne
  • zabezpieczenia antywłamaniowe.

Okucia do drzwi wykonane są z trwałych materiałów o długiej żywotności, które charakteryzują się niską awaryjnością. Dodatkowo elementy te zaprojektowane są tak, aby nie wpływały niekorzystnie na wygląd estetyczny drzwi i były do nich dopasowane pod kątem stylistycznym. Oferujemy ponadto okucia drzwiowe, które poprawiają bezpieczeństwo i umożliwiają kontrolę dostępu.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo okucia firm Geze, Dorma, Assa Abloy, G-U, DICTATOR i innych wiodących producentów.

Oferujemy okucia do konstrukcji całoszklanych, ręczne systemy przesuwne do drzwi, samozamykacze, okucia antypaniczne, siłowniki do napowietrzania, zamki, klamki i wiele innych.

Swoją ofertę kierujemy do klientów z Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Oferujemy okucia drzwiowe dopasowane do konkretnych potrzeb, a także zajmujemy się ich modernizacją i montażem. Pracuje u nas zespół wykwalifikowanych fachowców, którzy są w stanie sprostać nawet nietypowym zleceniom. Chętnie doradzimy w wyborze najlepszych okuć drzwiowych, aby sprostały one Państwa indywidualnym wymaganiom.

W celu zapoznania się z ofertą prosimy o kontakt z naszym biurem pod nr telefonu 22 663 81 81 lub za pośrednictwem poniższego formularza