Bezdotykowe otwieranie drzwi

Jak wynika z badań w każdym obiekcie publicznym klamki do drzwi, to jedne z najbrudniejszych miejsc, na których można znaleźć wszelkiego rodzaju drobnoustroje, takie jak bakterie oraz wirusy. Praca zarówno w przychodniach lekarskich, biurowcach i innych zakładach pracy wiąże się z ryzykiem częstych zachorowań pracowników na choroby zakaźne przenoszące się z powodu korzystania z tych samych drzwi do wszelkiego rodzaju pomieszczeń. Dzisiaj w walce z zagrożeniem związanym z zachorowaniem na COVID-19 koniecznym jest ograniczenie ryzyka związanego z narażeniem pracowników na SARS-CoV-2 w pracy i zastosowanie wszelkich dostępnych środków profilaktycznych celem zapewnienia bezpieczeństwa.

Bezdotykowe otwieranie drzwi w walce z koronawirusem

bezdotykowe otwieranie drzwi

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań wpływających na komfort korzystania z drzwi. Staramy się dopasowywać do zmieniającego się rynku oraz potrzeb Klientów, dlatego stale uzupełniamy ofertę o nowe produkty najwyższej jakości, posiadające atesty PZH. Jeśli w związku z epidemią COVID-19 potrzebują Państwo przeprowadzić modernizację w swoim obiekcie jesteśmy do usług.

Aby zminimalizować ryzyko dalszego rozprzestrzeniania się pandemii COVID-19, oferujemy Państwu rozwiązania zapewniające otwieranie drzwi bez użycia rąk. Kompleksowo wydzielamy pomieszczania i części obiektu z wykorzystaniem ścianek aluminiowych z drzwiami automatycznymi otwieranymi bezdotykowo. Ponadto automatyzujemy istniejące drzwi przymykowe, poprzez montaż automatyki, tak aby otwierały się bezdotykowo. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale także montażem i serwisem, dzięki czemu, mogą Państwo liczyć na pełen pakiet usług z naszej strony. Gwarantujemy krótki termin realizacji oraz czysty montaż.

Nasze produkty pozwolą bezdotykowo otwierać drzwi w szpitalach, przychodniach, aptekach, sklepach, biurach, restauracjach toaletach. Decydując się na zastosowanie naszych rozwiązań z zakresu automatyki drzwiowej, możecie Państwo  znacznie zwiększyć komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo użytkowników obiektu.

Jeśli są państwo zainteresowani naszą ofertą bądź maja Państwo dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Nasi pracownicy udzielą wszelkich niezbędnych informacji z zakresu drzwi otwieranych bezdotykowo.