Napędy do drzwi

napędy do drzwi warszawaDrzwi wewnętrzne i zewnętrzne mogą być otwierane automatycznie lub ręcznie. Wszystko to zależy od określonych potrzeb oraz wyboru systemu drzwiowego. W obiektach publicznych, o dużym natężeniu ruchu, stosuje się zazwyczaj  drzwi wyposażone w napędy drzwiowe, które zapewniają wysoką przepustowość. Jest to praktyczne rozwiązanie, które poprawia funkcjonalność i wygodę, a także wpływa na poziom bezpieczeństwa. Napędy do drzwi muszą być dopasowane do konkretnego modelu drzwi, gdyż tylko wtedy należycie spełnią swoją rolę. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu doboru najlepszych rozwiązań, które sprawdzą się w określonych warunkach. Modernizujemy, automatyzujemy istniejące drzwi, serwisujemy, wymieniamy napędy drzwi automatycznych – z gwarancją jakości!

Nowoczesne napędy drzwiowe

Nad instalacją i konfiguracją oferowanych drzwi, czuwa nasz zespół projektowy. Na podstawie analizy warunków technicznych oraz przeznaczenia budynku, jesteśmy w stanie dobrać najlepsze napędy do drzwi o precyzyjnie dopasowanej specyfikacji. Napędy drzwiowe to rozwiązanie, na które warto się zdecydować, gdyż:

  • zwiększa bezpieczeństwo korzystania z drzwi, zapobiegając przypadkowym przytrzaśnięciu,
  • umożliwia kontrolowanie dostępu do budynku,
  • zapobiega stratom ciepła, utrzymując temperaturę wewnątrz budynku na stabilnym poziomie,
  • zapewnia wygodę użytkową i komfort korzystania z budynku.

Napędy można zamontować w systemach drzwi łukowych, obrotowych i rozwieranych oraz przesuwnych  w sposób, który nie wpływa negatywnie na ich estetykę.

Napędy do drzwi – kompleksowa oferta usług

Zajmujemy się montażem napędów, a także fachowym doradztwem projektowym i technicznym.Ponadto nasza oferta obejmuje wymianę zużytych urządzeń napędowych na nowe przy wykorzystaniu istniejącej konstrukcji drzwi automatycznych, wymianę zużytych napędów na nowe przy maksymalnym odzysku komponentów demontowanych napędów, które służą klientowi jako obiektowy magazyn części zamiennych.

Stosowane przez nasz urządzenia napędowe posiadają wszelkie wymagane atesty i certyfikaty.

Posiadamy aktualne autoryzacje producentów automatyki, co gwarantuje najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo montowanych napędów do drzwi. W naszej pracy wykorzystujemy jedynie sprawdzone urządzenia, a dodatkowo zapewniamy pełne wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy.

Montujemy napędy do drzwi w obiektach publicznych na terenie całej Warszawy. Swojej działalności nie ograniczamy jednak terytorialnie, dlatego z naszych usług korzystają także klienci z całej Polski.

Zapraszamy do współpracy właścicieli sklepów, hoteli, szpitali, a także prywatnych inwestorów.