Drzwi medyczne

Drzwi szpitalne – drzwi medyczne

Oferowane przez nas drzwi szpitalne/medyczne posiadają atest PZH dopuszczający do stosowania w salach operacyjnych, gabinetach zabiegowych, salach chorych, gabinetach lekarskich, gabinetach weterynaryjnych i wszelkich pomieszczeniach, gdzie niezbędna jest dbałość o zachowanie warunków higienicznych i utrzymanie najwyższej czystości.
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania kontaktu. Pomożemy w wyborze odpowiednich drzwi oraz zapewnimy profesjonalny montaż.

CorianR  – obustronnie lub jednostronnie, mogą być wyposażone w bulaj. Produkt posiada bardzo wysoką estetykę, dzięki możliwości dostosowanie  koloru skrzydła do koloru ścian np. poprzez zastosowanie tego samego rodzaju, koloru okładziny CORIAN, a widoczne elementy napędu drzwi mogą być lakierowane na dowolny kolor z  palety RAL.

Stal kwasoodporna – drzwi wykonane ze stali kwasoodpornej (AISI 304) szlifowanej płat drzwiowy o konstrukcji zamkniętej. Aluminiowy układ jezdny z nierdzewną osłoną. Drzwi izolowane termicznie wysoko-sprężoną pianą poliuretanową. Ościeżnica kątowa lub obejmująca. W opcji okno wglądowe okrągłe lub prostokątne, obustronnie licujące się z powierzchnią płata drzwiowego.

Do pracowni RTG   – występują w wykończeniu z warstwowej płyty melaminowej, krawędzie płata zabezpieczone kształtownikiem aluminiowym w dowolnym kolorze z palety RAL lub w innym wykończeniu np. anodowanym, również w wykończeniu stal kwasoodporna lub CorianR.
W zależności od potrzeb w płacie skrzydła stosujemy przekładkę Pb o grubości  od 0,5mm  do  3mm.

Drzwi automatyczne i manualne dla sektora medycznego wykonujemy na indywidualne zamówienie, optymalnie dostosowujemy do potrzeb klienta,   w wariancie przesuwnym i rozwieranym jedno i dwuskrzydłowym.

Bezdotykowa aktywacja otwarcia drzwi – w obecnej dobie pandemii oferujemy bezdotykowe otwieranie i zamykanie drzwi za pomocą przycisków zbliżeniowych, bezdotykowych.

Solidna konstrukcja gwarantuje długotrwałe, sprawne działanie drzwi nawet w warunkach zmiany ciśnień, np. pomiędzy salami operacyjnymi, a innymi pomieszczeniami gdzie działają systemy wentylacyjno-klimatyzacyjne.

Automatyka drzwi to odpowiednio dobrane, bardzo solidne urządzenie napędowe mocowane do nadproża nośnego, zawierające niezbędne zabezpieczenia zapobiegające przycięciu lub uderzeniu przeszkody (osoby) znajdującej się w świetle drzwi, zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami.