Serwis

Naprawa i serwis drzwi automatycznych

Serwis Drzwi Automatycznych – Tel: 602 117 216

Regularny i fachowy serwis drzwi automatycznych oraz ich prawidłowa konserwacja, a także regularne wykonywanie przeglądów konserwacyjnych – również pogwarancyjnych ograniczają do minimum ryzyko możliwości wystąpienia awarii lub defektu napędu, z którymi może się wiązać kosztowna, a nierzadko również czasochłonna naprawa drzwi oraz wynikające z niej utrudnienia z korzystania z obiektu.

Naszym Klientom oferujemy profesjonalny serwis drzwi automatycznych na terenie miasta Warszawa oraz okolic. Usługa obejmuje serwis drzwi DORMA i serwis drzwi GEZE oraz BESAM, a także naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne autorskich rozwiązań ARTBAU AUTOMATIC. W ramach serwisu przeprowadzamy regularne przeglądy i prace konserwacyjne, a także świadczymy usługi naprawcze w przypadku awarii. Wszystkich Klientów, którzy skorzystali z naszych usług, zachęcamy do powierzenia opieki nad wykonanymi przez nas realizacjami zespołowi doświadczonych fachowców ARTBAU, którzy szybko i sprawnie usuną każdą usterkę.

W swojej pracy korzystamy ze specjalistycznych narzędzi, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko zdiagnozować usterkę i ją usunąć. Prowadzimy serwis drzwi sklepowych, na który składa się szeroki zakres usług. Podejmujemy działania w zakresie:

  • usuwania awarii i nieprawidłowości w płynnym działaniu drzwi,
  • wymiany i modernizacji drzwi,
  • naprawy i wymiany napędów oraz części eksploatacyjnych,
  • konfiguracji drzwi do działania w określonym zakresie,
  • montażu zabezpieczeń i części wpływających na wygodę korzystania z drzwi.

Prowadzimy serwis drzwi sklepowych różnego typu. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jesteśmy w stanie naprawić zarówno starsze modele, jak i te nowocześnie, wyposażone w niestandardowe mechanizmy. Serwis drzwi sklepowych przeprowadzamy szybko, aby nie utrudniać ruchu klientom i nie zaburzać pracy całego lokalu. Służymy także doradztwem w zakresie doboru automatyki drzwiowej i prawidłowej konserwacji stolarki, dlatego nasz serwis drzwi sklepowych nie ogranicza się jedynie do bieżących napraw i przeglądów technicznych.

Serwis drzwi DORMA, GEZE, BESAM…

Serwis drzwi automatycznych m.in. marek DORMA, GEZE i BESAM świadczymy również na potrzeby Klientów, którzy dotychczas korzystali z oferty innych dostawców i opiekunów automatyki drzwiowej. W ramach serwisu przeprowadzamy okresowe przeglądy konserwacyjne i wykonujemy prace konserwatorskie. Oferta obejmuje również szeroki zakres usług naprawczych w przypadku wystąpienia awarii. Osoby zainteresowane współpracą w ramach opieki i serwisowania drzwi automatycznych prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny w celu ustalenia, czy dane rozwiązanie może zostać objęte pakietem serwisowym ARTBAU oraz określenia zakresu usług serwisowych.

Objęta obsługą serwisową naprawa drzwi automatycznych jest podejmowana przez zespół fachowców ARTBAU niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia serwisowego. Zgłoszenia serwisowe dotyczące drzwi automatycznych BESAM, drzwi DORMA czy GEZE prosimy wysyłać mailem na adres: serwis@artbau.com.pl lub za pośrednictwem formularza zgłoszenia serwisowego. W przypadku braku możliwości elektronicznego zgłoszenia awarie można zgłaszać telefonicznie pod numerami: 22 663 81 81 lub 22 663 87 86.

serwis drzwi automatycznych Warszawa