Drzwi harmonijkowe i balansowe

Drzwi harmonijkowe

Drzwi stanowią niezwykle ważny element w każdym obiekcie, ponieważ spełniają wiele istotnych funkcji. Dlatego ich wybór wymaga dogłębnego przemyślenia. Małe wnętrza, wąskie przejścia, często wymagają niestandardowych rozwiązań. Dlatego drzwi harmonijkowe dwuskrzydłowe swoje zastosowanie znajdą w pomieszczeniach o dość nietypowych rozmiarach, oraz wąskich korytarzach. Drzwi harmonijkowe stanowią idealne rozwiązanie przede wszystkim we wnętrzach, które mają niewielki metraż. Składany mechanizm drzwi harmonijkowych sprawia, że nie zajmują one wiele miejsca, oszczędzają przestrzeń zarówno podczas zamknięcia, jak i otwarcia, oraz nie kolidują z meblami i pozostałymi elementami wyposażenia. Drzwi harmonijkowe dwuskrzydłowe to niewątpliwie funkcjonale rozwiązanie, ponieważ możemy je zamontować zarówno w wąskich pomieszczeniach, jak i tam, gdzie zależy nam na zasłonięciu dużo większej przestrzeni.

Drzwi balansowe

Oferowane drzwi balansowe idealnie nadają się do przejść o ograniczonej przestrzeni. Drzwi balansowe mają stabilną i funkcjonalną konstrukcję, dlatego duże natężenie ruchu, silny napór wiatru, przeciągi i różnice ciśnienia nie stanowią dla nich problemu. Drzwi balansowe to drzwi oszczędzające przestrzeń, przeznaczone do korytarzy i innych wąskich przejść, które z łatwością można dopasować do indywidualnych wymagań Klienta.

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych usług związanych z projektowaniem i montażem drzwi automatycznych. Naszym Klientom oferujemy napędy do drzwi, kurtyny powietrzne oraz funkcjonalne drzwi harmonijkowe i balansowe. Ponieważ zależy nam na zadowoleniu Klientów, naszą ofertę dobieramy do konkretnych potrzeb i parametrów budynku, tak aby drzwi należycie spełniały swoją funkcję. Posiadamy najlepsze rozwiązania, drzwi automatyczne najlepszych producentów oraz inteligentne systemy dostępu. Gwarantujemy naszym Klientom kompleksową obsługę, najwyższą jakość usług oraz doradztwo projektowe.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy.

 

Drzwi harmonijkowe dwuskrzydłowe – Sprawdź naszą ofertę!

Zarówno drzwi BALANSOWE jak i HARMONIJKOWE to drzwi oszczędzające przestrzeń, przeznaczone do korytarzy i innych wąskich przejść

  • maksymalna szerokość  przejścia  [m]/przepustowość [osób/h]
  • balansowe (przesuwno-uchylne) – 2,00/3000
  • harmonijkowe (składane) – 2,00/3000